Osiągnięcia uczniów

 
Nasze Dyplomy 2015-2016
     
Nasze Dyplomy 2014-2015
Osiągnięcia uczniów Sukcesy uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w
Ujeździe Górnym w konkursach i zawodach powiatowych, wojewódzkich i  ogólnopolskich
____________________________________________________________________________
rok szkolny 2012-2013
____________________________________________________________________________

XVIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski "PEGAZIK" w Kłodzku
8 maja 2013r. Joanna Furmaniuk z kl. III B reprezentowała nasze gimnzjum w finale wojewódzkim na XVIII Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim w Kłodzku.
Recytowała utwór H. Poświatowskiej pt. "Tańcząca Nina" i prozę B. Ostrowickiej pt. "Świat do góry nogami".

Konkursy przedmiotowe i artystyczne
Konkurs wiedzy o błogosławionym Janie Pawle II w VII rocznicę śmierci
I miejsce Michał Gołdyn z kl. III B
II miejsce Katarzyna Micuła z kl. III C
III miejsce : Dominika Paluch z kl. I B i Michał Chohura z kl. I A
Konkurs poezji śpiewanej 22.03.2013r.
Ewa Malinowska z kl. II C - wyróżnienie w XII Przeglądzie Poezji Śpiewanej i Recytowanej w Goczałkowie
ZAWODY SPORTOWE   
Justyna Nowak I sze miejsce w biegu na 800 metrów 
Klaudia Stępień II gie miejsce w biegu na 800 metrów
Indywidualne Mistrzostwa Strefy w Biegach Przełajowych w Ciechowie organizator LZS Środa Śląska 


rok szkolny 2011/2012

 
KONKURSY PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE;  

  

Agnieszka Boś –
udział w powiatowym etapie konkursu - zDolny Ślązak Gimnazjalista – część
humanistyczna;

 

Mateusz Kopciński
– IV miejsce w etapie powiatowym konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista – język niemiecki;

 

Kaja Naruć –
wyróżnienie – za kreację aktorską w Przeglądzie Małych Form Teatralnych w
Środzie Śląskiej;

 

Joanna Micuła – IV
miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym.

  

Zawody Sportowe

  

III miejsce w Mistrozstwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej.

 

II miejsce w I Mikołajkowym Turnieju Piłki Halowej Chłopców.II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Piłki Koszykowej Dziewcząt.

  

 

Martyna Ziarnik

I miejsce w biegach przełajowych dziewcząt na 600 meterów w kategorii rocznik 1998

  

Karol Kmiecik

III miejsce w biegach przełajowych chłopców na 1500 metrów w kategorii rocznik 1996.

  

  


 rok szkolny 2010/ 2011 


KONKURSY PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE  

Maciej Bodys – udział w powiatowym etapie konkursu
zDolny Ślązak Gimnazjalista w części humanistycznej i matematyczno –
przyrodniczej;
 

Aneta Korgól – wyróżnienie w Ogólnopolskim
Konkursie Czytelniczym – STYPENTIADA 2011;
 

Paweł Hojwa – I miejsce w Powiatowym Konkursie
Recytatorskim – poezja recytowana
 

Paweł Hojwa – udział w Wojewódzkim Konkursie
Recytatorskim – poezja recytowana;
 

Katarzyna Kiełbas – II miejsce w Powiatowym
Konkursie Recytatorskim - - poezja śpiewana;
 

Katarzyna Kiełbas – II miejsce w Powiatowym
Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Gracja Kieloch – udział w Powiatowym Konkursie
Wiedzy Pożarniczej;
 
Paulina Michalska – udział w Powiatowym
Konkursie Matematycznym;
 

Michał Gołdyn – udział w Powiatowym Konkursie
Matematycznym;
 

Michał Gołdyn – udział w konkursie Patron na
trudne czasy – M. M. Kolbe” etap dekanalny;
 

Katarzyna Micuła - udział w konkursie Patron
na trudne czasy – M. M. Kolbe” etap dekanalny;
 

Karina Pupka – udział w Powiatowej Olimpiadzie
Biologicznej
 

ZAWODY SPORTOWE  

III miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej w
Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt;
 

IV miejsce w finale XII edycji Turnieju Piłkarskiego
Coca – Cola Cup
 

Uczestnictwo w finale adidas football chaange-2011r  
Skład mistrzowskiej drużyny:  
 
Agata Charciarek
Izabella Domagała
Joanna Furmaniuk
Gracja Kieloch
Alicja Kołkowska
Weronika Litwa
Kinga Piwowarska
Monika Suszyło
Anna Skoczek
Aleksandra Wargacka

                        Trener – Pan Marcin Filończyk

rok szkolny 2009/2010


ZDROWIE BEZPIECZEŃSTWO, SPORT

 

Natalia Franków –laureat konkursu ogłoszonego w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej
Zachowaj Trzeźwy Umysł;

 

II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w I etapie eliminacji XII edycji Turnieju Piłkarskiego Coca – Cola Cup

 

II miejsce w międzygimnazjalnych zawodach w piłce nożnej w Budziszowie Wielkim

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE

 

Agnieszka Chowaniec – w kategorii Poezja znanych poetów - w VIII Przeglądzie Poezji Miłosnej Recytowanej i Śpiewanej
Polsko i Obcojęzycznej;

 

Katarzyna Kiełbas – II miejsce w Powiatowym
Konkursie Recytatorskim – kategoria – poezja śpiewana

 

Ewelina Markiewicz – I miejsce w Rejonowym
Konkursie Plastycznym – Psiaki, Kociaki i inne zwierzaki

 

Szymon Sułyk – III miejsce w Powiatowym
Konkursie Omnibus – przedmioty przyrodnicze;

 

Maciej Bodys – udział w etapie powiatowym
konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista – część humanistyczna

 

Joanna Skurzyńska - II miejsce w konkursie
recytatorskim – Powołania kapłańskie – etap dekanalny

 

Aleksandra Kołpak  - III miejsce w konkursie recytatorskim –
Powołania kapłańskie – etap dekanalny


Ewelina Rogoża – Gminny Mistrz Ortografii – w
kategorii osób dorosłych
  

Osiągnięcia uczniów rok szkolny 2008/2009


           SPORT , BEZPIECZEŃSTWO, PROPAGOWANIE ZDROWEGO STYLU ŻYCIA
  • Angelika Kaproń – III miejsce – w XVII edycji Ogólnopolskiej
         Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców;

  • III miejsce dla Drużyny Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ujeździe
         Górnym w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  • III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w I etapie XI edycji
         Turnieju Coca – Cola Cup 2009
     
    KONKURSY PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE
  • Konrad Cencelewicz – III miejsce w
    Powiatowym Konkursie Matematycznym klas gimnazjalnych;

  • Karol Rudnik – II miejsce w
    Powiatowym Konkursie Informatycznym GIMTI

  • Aleksandra Kołpak – II
    miejsce  kategorii – poezja śpiewana – w
    VII Przeglądzie Poezji Miłosnej Recytowanej i Śpiewanej Polsko i Obcojęzycznej;

  • Radosław Świdziński – wyróżnienie
    w kategorii – poezja znanych i nieznanych poetów - w VII Przeglądzie Poezji
    Miłosnej Recytowanej i Śpiewanej Polsko i Obcojęzycznej;

  • Dominika Mytych - wyróżnienie w
    kategorii – poezja znanych i nieznanych poetów - w VII Przeglądzie Poezji
    Miłosnej Recytowanej i Śpiewanej Polsko i Obcojęzycznej;

  • Katarzyna Kiełbas - – I
    miejsce  kategorii – poezja śpiewana – w
    VII Przeglądzie Poezji Miłosnej Recytowanej i Śpiewanej Polsko i Obcojęzycznej;

  • Agnieszka Chowaniec – III miejsce
    w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim twórczości Jana Pawła II

  • Agnieszka Chowaniec – udział w
    powiatowym etapie konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista – część humanistyczna;

  • Angelika Kaproń - udział w
    powiatowym etapie konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista – część humanistyczna;


OSIĄGNIĘCIA NASZYCH ABSOLWENTÓW

Agnieszka Chowaniec

Absolwentka naszego gimnazjum ( 2008/2009) ucznennica PZSP nr 1 w Środzie Śląskiej ,w roku szkolnym 2010/2011 osiągneła średnią 5,62

i otrzymała stypendium powiatowe i została wpisana do  ZŁotej Księgi Stypendystów w Środzie Śląskiej.

Lista stypedystów http://powiat-sredzki.pl/PL/583/266/Stypendia_dla_najlepszych/

 

Nasze trzy absolwentki znajdują się wśród wyróżnionych uczniów Liceum im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu.

 

W roku szkolnym 2010/2011

Agnieszka Czyczerska -średnia 4,88

Anna Szczepanowska -średnia 5,00

 

W roku szkolnym 2009/2010

Agnieszka Świerk -średnia 4,75

 

Informację przekazł  pan mgr. Tomasz Marczak dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu.

 

Absolwentki naszego gimnazjum Marta Jęśkowiak Sywia Janas ukończyły z wyróżnieniem II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy

 

                                                                      

 

 

 

 

Prezentacja


Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej 

Gmina Udanin

Szkoła współpracy

Nawigacja

Nasza społeczność