Święty  Mikołaj w naszej Szkole

Święty  Mikołaj w naszej Szkole

Oczekiwanie na pojawienie się Świętego Mikołaja w naszej szkole dla najmłodszych było bardzo niepokojące. Bo co nam przyniesie wymarzony prezent czy też rózgę?

W tym roku Święty odwiedził  dzieciaki  w klasie „0” wręczając każdemu z nich paczkę ze słodyczami , a także z małą niespodzianką. Najmłodsza grupa otrzymała również od niego różnorakie zabawki do wspólnej zabawy ( kuchenka i akcesoria do gotowania, klocki, samochody, przybory do piaskownicy, pociąg), nie zapomniał jednak o rózdze na niegrzeczne dzieci i przekazał ją  pod opiekę, wychowawczyni grupy – pani Jasi.

 

Radości dzieci nie było końca. Wielkim zaskoczeniem dla Mikołaja było to, że nie mógł spotkać w Szkole dziećmi z klas młodszych jak i starszych ( a prezenty miał). Ale dla niego nie ma rzeczy niemożliwych i z uczniami z klas I-III spotkał się on-line oraz obiecał, że odwiedzi je w ich domach wieczorem i późną nocą.

 Odwiedził również wszystkich pracowników przebywających w naszej Szkole – z Panią Dyrektor na czele i obiecał, że w przyszłym roku też nas odwiedzi – więc będziemy czekali.

 

10-12-2020 Joanna Dumicz

Dodaj komentarz

Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

Ministerstwo

Edukacji

Narodowej 

Gmina Udanin

Szkoła współpracy

Nawigacja

Nasza społeczność